Litá polyuretanová podlaha, od jaké firmy? Kolik za m2?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Prosím, kdo má litou polyuretanovou podlahu od jaké firmy máte a na kolik vás vyšel m2? Dnes mi přišla nabídka m2 za 1430,- bez DPH při realizaci 71m2, tak bych chtěla vědět, zda to není moc. Děkuji všem.
Odpovědět
1
2
@zbraslavka tak dejte odkaz na ten váš...
Odpovědět
@iveta_89 jaký odkaz? Mám atesty včetně smlouvy o dílo v tištěné formě. Pokud chcete odkazy tak kontaktujte dané výrobce.
Odpovědět
@zbraslavka tak napište přesně co máte
Odpovědět
@iveta_89 fakt nemám co dělat jen vypisovat atesty. Znova Vám říkám, nechte si poslat originální atesty od Basf nebo Remmers na lité podlahy polyuretanové uv odolné. Mějte se
Odpovědět
@zbraslavka hlavně že sem dáváte reklamu... ale napsat co přesně máte na podlaze to ne 😄
Odpovědět
@iveta_89 reklamu nedávám. Na podlaze mám litou polyuretanovou podlahu uv odolnou od Remmers v matném melírovaném provedení. Přesnou specifikaci najdete na jejich stránkách.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 3 letech

Odpověď na příspěvek od hhranolka:

zadna negativa jsem nenasla, jsme moc spokojeny (…
@hhranolka prosim Te, realne, jak dlouho ji mate a jak vypada? my ji mame asi rok a jsme uplne nestastni. je uplne znicena, kazdy posun zidli je na ni videt. vrypu tam je nepocitane. kdyz tam neco vylejes nebo upadne - napr.paprika a nevsimnes si toho, tak to tam necha flek. diky
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od kulashaker1:

Prosím, kdo má litou polyuretanovou podlahu od ja…
Cena je velice dobrá. Taky jsme realizovali minulý rok. Nicméně udržba není úplně jednoduchá. Židle se musí podlepit aby nebyly škrábance..... Designove super ale manželka by do toho kvůli údržbě úklidu znovu nešla....
Odpovědět

Odpověď na příspěvek od kulashaker1:

Prosím, kdo má litou polyuretanovou podlahu od ja…
Cena je velice dobrá. Taky jsme realizovali minulý rok. Nicméně udržba není úplně jednoduchá. Židle se musí podlepit aby nebyly škrábance..... Designove super ale manželka by do toho kvůli údržbě úklidu znovu nešla....
Odpovědět
1
2
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?